"Södra Västerbotten"
Tryckt signatur.
Numrerad med blyerts: 307/405
Mått bildyta: 59 x 45 cm
Lars A Persson Offset print
"Southern Västerbotten"
Printed signature.
Numbered with pencil: 307/405
Dimensions image area: 59 x 45 cm
Condition report: No remarks
700 SEK | 2019-09-19 21:07 |
650 SEK | 2019-08-28 14:56 |
100 SEK | Startpris |