Rumsinteriör med kvinna.
Otydligt signerad med blyerts / Oidentifierad konstnär.
Numrerad: 74/295
Mått bildyta: 17,5 x 13,5 cm
Unknown artist Color lithograph from the 20th century
Room interior with woman.
Unclear signature with pencil / Unidentified artist.
Numbered: 74/295
Dimensions image area: 17.5 x 13.5 cm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2019-09-18 11:48 |
550 SEK | 2019-08-29 11:24 |
100 SEK | Start price |