"Hett landskap"
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 130 x 130 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydliga krackeleringar, Inga övriga anmärkningar.
Karin Olsson 1928-2006 Oil on canvas
"Hot Landscape"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 130 x 130 cm
Condition: Minor insignificant craquelure, No other remarks.
17 000 SEK | 2019-09-26 12:27 |
16 500 SEK | 2019-09-22 16:30 |
12 000 SEK | 2019-09-19 20:08 |
11 500 SEK | 2019-09-10 09:51 |
10 500 SEK | 2019-09-17 14:23 |
100 SEK | Startpris |