"Anna"
Ur sviten: Riddar Blåskäggs Sju Hustrur
Signerad med krita: Lindstrom
Numrerad: 87/333
Totalmått c.a: 95 x 61 cm
Löst blad / Saknar ram
Bengt Lindström 1925-2008 Color lithograph
"Anna"
From the suite: Bluebeard's Seven Wives
Signed with crayon: Lindstrom
Numbered: 87/333
Total dimensions c.a: 95 x 61 cm
Loose paper / Missing frame
Condition report: No remarks
2 800 SEK | 2019-09-27 16:29 |
2 600 SEK | 2019-09-27 13:43 |
1 900 SEK | 2019-09-27 16:24 |
1 700 SEK | 2019-09-26 21:46 |
650 SEK | 2019-08-26 12:07 |
100 SEK | Startpris |