Signerad: Hällgren
Mått på duk: 40 x 33 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on canvas
Signed: Hällgren
Dimensions of canvas: 40 x 33 cm
Condition report: Minor frame wear, Minor age-based wear, No other remarks.
100 SEK | 2019-08-26 13:00 |
100 SEK | Startpris |