Landskapsmotiv.
Signerad: Rosén
Mått på duk: 73 x 54 cm
Kjell Rosen 1909-1982 Oil on canvas
Landscape Design.
Signed: Rosén
Dimensions of canvas: 73 x 54 cm
Condition report: Minor frame wear, No other remarks.
500 SEK | 2019-09-05 11:24 |
450 SEK | 2019-09-27 08:48 |
350 SEK | 2019-09-18 10:30 |
100 SEK | Start price |