"Lena"
Ur sviten: Riddar Blåskäggs Sju Hustrur
Signerad med krita: Lindstrom
Numrerad: 333/333
Totalmått c.a: 95 x 61 cm
Löst blad / Saknar ram
Bengt Lindström 1925-2008 Color lithograph
"Lena"
From the suite: Bluebeard's Seven Wives
Signed with crayon: Lindstrom
Numbered: 333/333
Total dimensions c.a: 95 x 61 cm
Loose paper / Missing frame
Condition report: No remarks
2 200 SEK | 2019-09-27 13:51 |
2 000 SEK | 2019-09-26 22:12 |
1 800 SEK | 2019-09-26 21:42 |
1 000 SEK | 2019-09-18 14:34 |
650 SEK | 2019-08-26 12:08 |
100 SEK | Startpris |