Snötäckta träd.
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1994
Mått på duk: 45 x 34 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Snowy trees.
Signed: S. Ivarsson
Dated: 1994
Dimensions of canvas: 45 x 34 cm
Condition report: No remarks
4 000 SEK | 2019-10-30 11:37 |
3 800 SEK | 2019-10-31 15:04 |
3 400 SEK | 2019-10-31 14:16 |
2 600 SEK | 2019-10-30 18:47 |
1 900 SEK | 2019-10-30 12:42 |
1 700 SEK | 2019-09-25 16:44 |
600 SEK | 2019-10-26 14:07 |
400 SEK | 2019-10-24 20:20 |
150 SEK | 2019-10-23 06:54 |
100 SEK | Startpris |