Komposition med fåglar.
Signerad: H.Holmlund
Mått på duk: 80 x 51 cm
Konditionsrapport: Saknar ram, Mindre åldersbaserat slitage, Något lös spänning duk, Inga övriga anmärkningar.
Helge Holmlund 1911-1989 Painting on textile
Composition with birds.
Signed: H. Holmlund
Dimensions of canvas: 80 x 51 cm
Condition report: Missing frame, Minor age-based wear, Loose tension canvas, No other remarks.
500 SEK | 2019-10-31 10:56 |
450 SEK | 2019-09-30 13:09 |
100 SEK | Startpris |