Grävling i skogslandskap.
Signerad: Lindorm L
Daterad: 1965
Mått på pannå: 57 x 51,5 cm
Lindorm Liljefors 1909-1985 Oil on wooden board
Badger in forest landscape.
Signed: Lindorm L
Dated: 1965
Size of board: 57 x 51.5 cm
Condition report: Minor frame wear, No other remarks.
3 400 SEK | 2019-10-30 23:53 |
3 200 SEK | 2019-10-31 15:07 |
1 000 SEK | 2019-10-27 11:50 |
800 SEK | 2019-10-26 19:45 |
750 SEK | 2019-10-24 21:37 |
700 SEK | 2019-10-24 19:34 |
650 SEK | 2019-10-24 07:47 |
550 SEK | 2019-10-20 20:18 |
100 SEK | 2019-09-30 14:00 |
100 SEK | Start price |