Skogsväg.
Otydligt signerad / Oidentifierad konstnär.
Daterad: 1977
Mått bildyta: 60 x 36 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Gouache on paper 1977
Forest road.
Unclear signature / Unidentified artist.
Dated: 1977
Dimensions image area: 60 x 36 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
100 SEK | 2019-10-22 09:00 |
100 SEK | Start price |