Porträtt Carl Johan Hammarström, II Kammaren för Köping Nora, Linde, Enköping.
Monogramsignerad: AE
Mått bildyta: 15 x 11 cm
Konditionsrapport: Något gulnat papper, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Albert Engström 1869-1940 Drawing
Portrait Carl Johan Hammarström, II The Chamber for Köping Nora, Linde, Enköping.
Monogram signed: AE
Dimensions image area: 15 x 11 cm
Condition report: Slightly yellowed paper, Minor age-based wear, No other remarks.
200 SEK | 2019-10-31 13:25 |
150 SEK | 2019-10-25 20:16 |
100 SEK | 2019-10-02 16:03 |
100 SEK | Startpris |