Motiv inspirerad av Anders Zorn.
Signerad: Gustaf Magnusson
Daterad: 1957
Mått på duk: 61 x 73 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage och repor på ram, inga övriga anmärkningar
Gustaf Magnusson 1890-1957 Oil on canvas
Inspired by Anders Zorn.
Signed: Gustaf Magnusson
Dated: 1957
Dimensions on canvas: 61 x 73 cm
Condition report: Use wear and scratches on frame, no other remarks
1 100 SEK | 2019-10-31 15:02 |
1 000 SEK | 2019-10-31 01:34 |
1 000 SEK | 2019-10-31 15:02 |
800 SEK | 2019-10-30 22:25 |
750 SEK | 2019-09-24 16:55 |
100 SEK | Startpris |