Konstnär född: 1938
"Varför går ni inte in och dansa, barn?"
Signerad med blyerts: Lena Cronqvist
Numrerad: 146/170
Mått bildyta: 73 x 53 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Lena Cronqvist Color lithograph
Artist born: 1938
"Why don't you go in and dance, kids?"
Signed with pencil: Lena Cronqvist
Numbered: 146/170
Dimensions image area: 73 x 53 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
900 SEK | 2019-11-28 10:29 |
850 SEK | 2019-11-12 09:47 |
150 SEK | 2019-11-17 20:40 |
100 SEK | Start price |