"Havet vid Obbola"
Signerad: HLinden
Mått på duk: 65 x 54 cm
Konditionsrapport: Sprickor i färger på övre mittre partiet, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Helge Linden 1897-1961 Oil on canvas
"The sea at Obbola"
Signed: HLinden
Dimensions of canvas: 65 x 54 cm
Condition: Cracks in colors on upper middle part, Minor age-based wear, No other remarks.
12 000 SEK | 2019-11-28 09:04 |
11 500 SEK | 2019-11-12 09:46 |
4 000 SEK | 2019-11-18 14:42 |
1 000 SEK | 2019-11-18 13:58 |
100 SEK | Startpris |