"Människobild XI"
Akryl & collage på papper.
Signerad: Uno Svensson
Mått bildyta c.a: 59 x 80 cm
Uno Svensson 1929-2012 Mixed technique on paper
"Human Image XI"
Acrylic & collage on paper.
Signed: Uno Svensson
Dimensions image area c.a: 59 x 80 cm
Condition report: No remarks
400 SEK | 2019-10-28 13:25 |
350 SEK | 2019-11-22 20:00 |
100 SEK | Start price |