"Kaffekannan"
Signerad: Einar Rosén
Mått på pannå: 34 x 26,5 cm
Einar Rosén 1910-1988 Oil on wooden board
"The coffee pot"
Signed: Einar Rosén
Board size: 34 x 26.5 cm
Condition report: Minor frame wear, No other remarks.
350 SEK | 2019-11-28 12:33 |
300 SEK | 2019-11-28 15:18 |
100 SEK | 2019-10-29 11:22 |
100 SEK | Startpris |