Signerad: Lars Norrman
Mått på pannå: 30 x 18 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Lars Norrman 1915-1979 Oil on board
Signed: Lars Norrman
Board size: 30 x 18 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
600 SEK | 2019-11-27 23:17 |
550 SEK | 2019-10-29 18:03 |
150 SEK | 2019-11-19 21:11 |
100 SEK | Startpris |