Vy över slätt.
Signerad: Lindorm L
Daterad: 1942
Mått på pannå: 89 x 64 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Lindorm Liljefors 1909-1985 Oil on wooden board
View of plain.
Signed: Lindorm L
Dated: 1942
Dimensions of board: 89 x 64 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
1 300 SEK | 2019-11-04 12:36 |
1 200 SEK | 2019-11-22 09:48 |
100 SEK | Startpris |