Konstnär född: 1938
Abstrakt komposition
Signerad: J. Gardy Artigas
Numrerad: 19/75
Mått bildyta: 49 x 64 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Joan Gardy Artiga's Color Lithograph
Artist born: 1938
Abstract composition
Signed: J. Gardy Artigas
Numbered: 19/75
Dimensions image area: 49 x 64 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
600 SEK | 2020-01-30 13:09 |
550 SEK | 2020-01-28 08:37 |
450 SEK | 2019-12-27 16:10 |
100 SEK | Start price |