"Omfamning"
Otydligt signerad / Oidentifierad konstnär.
Signerad med blyerts.
Numrerad: 1/60
Plåtmått: 23 x 16 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre fuktfläckar, Inga övriga anmärkningar.
Unknown Artist Color etching from the 20th Century
"Embrace"
Unclear signature / Unidentified artist.
Signed with pencil.
Numbered: 1/60
Plate dimensions: 23 x 16 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor moisture stains, No other remarks.
100 SEK | 2020-01-20 19:22 |
100 SEK | Start price |