Landskapsmotiv
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 58 x 44 cm
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Landscape motif
Signed: CM Lindqvist
Size of canvas: 58 x 44 cm
Condition report: No remarks
300 SEK | 2020-01-30 13:57 |
250 SEK | 2020-01-22 19:40 |
150 SEK | 2020-01-21 17:50 |
100 SEK | 2020-01-07 15:39 |
100 SEK | Start price |