Porträtt
Signerad: A Tolstoy
Mått på duk: 46 x 32 cm
Konditionsrapport: Färgsläpp & åldersbaserat slitage, Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Alexander Tolstoy 1895-1969 Oil on canvas
Portrait
Signed: A Tolstoy
Dimensions of canvas: 46 x 32 cm
Condition: Color losses & age based wear, Wear on frame, no other remarks.
250 SEK | 2020-01-21 21:12 |
200 SEK | 2020-01-30 15:21 |
100 SEK | 2020-01-07 15:46 |
100 SEK | Start price |