"Från junkaravan, Umeälven"
Signerad: Olle Blomberg
Daterad: 1950
Mått på pannå: 60 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Olle Blomberg 1909-1996 Oil on wooden board
"Från junkaravan, Umeälven"
Signed: Olle Blomberg
Dated: 1950
Dimensions of board: 60 x 49 cm
Condition report: Minor age based wear, No other remarks.
4 200 SEK | 2020-01-30 09:54 |
4 000 SEK | 2020-01-30 10:04 |
100 SEK | 2020-01-07 15:49 |
100 SEK | Start price |