Porträtt
Signerad: Ch. Björn Larsen
Mått på pannå: 36 x 30 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Christian Björn Larsen 1931-1993 Oil on panel
Portrait
Signed: Ch. Björn Larsen
Panel size: 36 x 30 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
450 SEK | 2020-01-30 09:30 |
400 SEK | 2020-01-30 15:22 |
300 SEK | 2020-01-21 14:41 |
100 SEK | 2020-01-07 15:54 |
100 SEK | Start price |