Konstnär född: 1950
"Den sommaren..."
Signerad: Bill Olson 91
Daterad: 1991
Mått på pannå: 99 x 85 cm
Bill Olson Oil on panel
Artist born: 1950
"That summer..."
Signed: Bill Olson 91
Dated: 1991
Dimensions of panel: 99 x 85 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
7 000 SEK | 2020-02-26 20:46 |
6 800 SEK | 2020-02-08 13:00 |
4 000 SEK | 2020-02-22 09:42 |
2 800 SEK | 2020-02-18 20:16 |
1 100 SEK | 2020-02-18 19:53 |
750 SEK | 2020-02-18 17:41 |
250 SEK | 2020-02-18 17:27 |
150 SEK | 2020-02-18 17:02 |
100 SEK | Startpris |