"Violetta Sfärer"
Signerad: ALF
Daterad: 1993
Mått på pannå: 19,5 x 15 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Alf Bengtsson Acrylic on panel
"Violet Spheres"
Signed: ALF
Dated: 1993
Panel size: 19.5 x 15 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
300 SEK | 2020-02-20 11:53 |
250 SEK | 2020-01-28 14:49 |
100 SEK | Start price |