Landskapsmotiv.
Signerad: T.Forsberg
Mått på pannå: 84 x 35 cm
Torgny Forsberg 1920-1992 Oil on panel
Landscape Design.
Signed: T.Forsberg
Dimensions of panel: 84 x 35 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks.
400 SEK | 2020-02-10 14:03 |
350 SEK | 2020-02-19 15:08 |
100 SEK | Start price |