Lars Eklind född 1932
"Hälleviksstrand"
Signerad: L Eklind
Mått på duk: 61 x 50 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Lars Eklind Oil on canvas
Lars Eklind born 1932
"Hälleviksstrand"
Signed: L Eklind
Dimensions of canvas: 61 x 50 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
5 800 SEK | 2020-02-22 20:43 |
5 600 SEK | 2020-02-22 20:45 |
1 000 SEK | 2020-02-21 10:56 |
850 SEK | 2020-02-20 20:49 |
650 SEK | 2020-02-19 21:27 |
600 SEK | 2020-02-18 21:54 |
550 SEK | 2020-01-21 16:54 |
100 SEK | Startpris |