"Fiskaren"
Signerad: I Rönnberg
Daterad: 1977
Mått bildyta: 75 x 56 cm
Ivar Rönnberg 1912-1986 Pastel on paper
"The Fisherman"
Signed: I Rönnberg
Dated: 1977
Dimensions image area: 75 x 56 cm
Condition: No remarks
1 400 SEK | 2020-02-21 21:12 |
1 300 SEK | 2020-02-22 20:22 |
1 100 SEK | 2020-02-19 14:13 |
500 SEK | 2020-02-18 22:44 |
150 SEK | 2020-02-18 17:24 |
100 SEK | 2020-01-27 11:09 |
100 SEK | Start price |