Signerad med blyerts: Lars Norrman
Numrerad: 184/310
Mått bildyta: 52 x 27 cm
Konditionsrapport: Damm innanför glas, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Lars Norrman 1915-1979 Color lithograph
Signed with pencil: Lars Norrman
Numbered: 184/310
Dimensions image area: 52 x 27 cm
Condition report: Dust inside glass, age-based wear, no other remarks
150 SEK | 2020-02-25 23:04 |
100 SEK | 2020-01-27 16:28 |
100 SEK | Startpris |