Porträtt
Signerad: Ryno
Daterad: 1958
Mått på duk: 28 x 23 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Ryno Frieberg 1920-2018 Oil on canvas
Portrait
Signed: Ryno
Dated: 1958
Dimensions of canvas: 28 x 23 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
300 SEK | 2020-02-27 12:24 |
250 SEK | 2020-02-19 12:41 |
100 SEK | 2020-04-06 10:21 |
100 SEK | Start price |