Landskap med stuga & barn.
Signerad med blyerts: Karin Olsson
Numrerad: 112/325
Mått bildyta: 47 x 49 cm
Karin Olsson 1928-2006 Color lithograph
Landscape with cabin & child.
Signed with pencil: Karin Olsson
Numbered: 112/325
Dimensions image area: 47 x 49 cm
Condition report: No remarks
1 100 SEK | 2020-02-27 13:22 |
1 000 SEK | 2020-02-26 10:11 |
700 SEK | 2020-02-21 21:37 |
650 SEK | 2020-02-21 16:57 |
450 SEK | 2020-01-27 12:14 |
100 SEK | Start price |