Konstnär född: 1939
"Optiskt koncept"
Signerad samt numrerad: 21/280
Totalmått: 21,5 x 16,5 cm
Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar
Alexius Huber Relief Stainless Steel
Artist born: 1939
"Optical concept"
Signed and numbered: 21/280
Overall dimensions: 21.5 x 16.5 cm
Condition: Minor scratches, No other remarks
100 SEK | 2020-01-27 13:35 |
100 SEK | Start price |