Konstnär född: 1944
Serigrafi
Signerad med blyerts: CGK
Numrerad: 78/310
Mått bildyta: 38 x 28 cm
C Göran Karlsson Color Silkscreen print
Artist born: 1944
Signed with pencil: CGK
Numbered: 78/310
Dimensions image area: 38 x 28 cm
Condition report: No remarks
800 SEK | 2020-03-26 13:20 |
750 SEK | 2020-03-26 15:00 |
550 SEK | 2020-03-04 13:15 |
500 SEK | 2020-03-21 10:25 |
150 SEK | 2020-03-21 01:17 |
100 SEK | Startpris |