Peter Sternäng född 1953
Interiörmotiv
Monogramsignerad: P.S
Mått på duk: 46 x 56 cm
Konditionsrapport: Små färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Peter Sternäng Oil on canvas 20th century
Peter Sternäng born 1953
Interior Designs
Monogram signed: P.S
Dimensions of canvas: 46 x 56 cm
Condition report: Small color loss, no other remarks
800 SEK | 2020-03-26 13:17 |
750 SEK | 2020-03-25 21:58 |
550 SEK | 2020-03-25 19:28 |
350 SEK | 2020-03-24 08:52 |
150 SEK | 2020-03-17 06:55 |
100 SEK | 2020-03-06 09:48 |
100 SEK | Startpris |