Stilleben med röda vinbär.
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1993
Mått på duk: 50 x 40 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with red currants.
Signed: S. Ivarsson
Dated: 1993
Dimensions of canvas: 50 x 40 cm
Condition report: No remarks
8 000 SEK | 2020-03-26 15:09 |
8 000 SEK | 2020-03-26 15:11 |
7 000 SEK | 2020-03-25 00:23 |
5 800 SEK | 2020-03-10 11:07 |
4 000 SEK | 2020-03-16 20:58 |
3 000 SEK | 2020-03-16 20:07 |
100 SEK | Startpris |