Träsnidad tavla i relief utförande.
Signerad: K.S.m
Brännmärkt a tergo: Karl Ström, Raggsjö
Mått: 51 x 28 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage och märken, inga övriga anmärkningar
Karl Ström Wood carved painting
Wooden carved painting relief.
Signed: K.S.m
Branded a tergo: Karl Ström, Raggsjö
Dimensions: 51 x 28 cm
Condition report: Age-based wear and marks, no other remarks
300 SEK | 2020-03-26 15:10 |
250 SEK | 2020-03-25 22:28 |
150 SEK | 2020-03-16 19:55 |
100 SEK | 2020-02-18 15:14 |
100 SEK | Startpris |