Landskapsmotiv.
Signerad: Sköld
Mått på pannå: 28 x 33 cm
Konditionsrapport: Slitage ram, inga övriga anmärkningar
John Sköld 1900-1966 Oil on panel
Landscape Motif
Signed: Sköld
Panel size: 28 x 33 cm
Condition: Wear frame, no other remarks
450 SEK | 2020-02-20 12:13 |
450 SEK | 2020-03-26 15:03 |
250 SEK | 2020-03-26 11:36 |
100 SEK | Startpris |