Strandmotiv med båtar
Signerad: Sköld
Daterad: 1950
Mått på pannå: 67 x 62 cm
Konditionsrapport: Slitage ram, inga övriga anmärkningar
John Sköld 1900-1966 Oil on panel
Coastal motif with boats
Signed: Sköld
Dated: 1950
Panel size: 67 x 62 cm
Condition: Wear frame, no other remarks
800 SEK | 2020-03-26 12:26 |
750 SEK | 2020-02-20 12:15 |
100 SEK | Startpris |