Landskapsmotiv
Signerad: Arthur Heickell
Mått på duk: 49 x 40 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------
Arthur Heickell 1873-1958 Oil on canvas
Landscape Motif
Signed: Arthur Heickell
Dimensions of canvas: 49 x 40 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
350 SEK | 2020-02-20 12:20 |
300 SEK | 2020-03-22 18:57 |
100 SEK | Startpris |