"Höstdag"
Signerad: Lars Matson
Daterad: 1976
Mått på pannå: 40 x 29 cm
Lars Matson 1933-1994 Oil on panel
"Autumn Day"
Signed: Lars Matson
Dated: 1976
Dimensions of panel: 40 x 29 cm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2020-03-25 22:12 |
550 SEK | 2020-02-21 15:18 |
150 SEK | 2020-03-16 22:15 |
100 SEK | Startpris |