Signerad med blyerts: Lars A Persson
Daterad: 1992
Numrerad: 1204/2100
Mått bildyta: 33 x 22 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Lars A Persson Color lithograph
Signed with pencil: Lars A Persson
Dated: 1992
Numbered: 1204/2100
Dimensions image area: 33 x 22 cm
Condition report: Minor age-based wear on frame, no other remarks.
200 SEK | 2020-03-02 12:39 |
150 SEK | 2020-03-21 06:48 |
100 SEK | Startpris |