"Bastugatan"
Signerad med blyerts: Elis Rydberg
Numrerad: 50/200
Mått bildyta: 54 x 44 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Elis Rydberg 1919-1985 Color lithograph
"Bastugatan"
Signed with pencil: Elis Rydberg
Numbered: 50/200
Dimensions image area: 54 x 44 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
800 SEK | 2020-03-26 15:05 |
750 SEK | 2020-02-24 11:13 |
600 SEK | 2020-03-21 07:25 |
500 SEK | 2020-03-20 00:40 |
350 SEK | 2020-03-17 13:18 |
250 SEK | 2020-03-17 06:54 |
100 SEK | Startpris |