Konstnär född: 1922
"Umeå"
Signerad med blyerts: Clara Salander
Numrerad: 146/225
Daterad: 1980
Mått bildyta: 31 x 26 cm
Konditionsrapport: Löst blad, Saknar ram, Inga övriga anmärkningar
Clara Salander Color lithograph
Artist born: 1922
"Umeå"
Signed with pencil: Clara Salander
Numbered: 146/225
Dated: 1980
Dimensions of picture area: 31 x 26 cm
Condition report: Loose paper, Missing frame, No other remarks
300 SEK | 2020-04-29 20:21 |
250 SEK | 2020-04-21 10:58 |
200 SEK | 2020-04-21 17:13 |
100 SEK | 2020-04-23 10:41 |
100 SEK | Start price |