Abstrakt motiv
Papper uppklistad på pannå
Troligen signerad: Ramon Rineda
Mått på bildyta: 50 x 70 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, mindre färgsprickor, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Unknown artist Oil on paper 20th century
Abstract motif
Paper mounted on panel
Probably signed: Ramon Rineda
Dimensions of image area: 50 x 70 cm
Condition report: Minor color loss, smaller cracks, minor age-based wear, no other remarks
200 SEK | 2020-03-20 09:17 |
150 SEK | 2020-04-26 19:01 |
100 SEK | Startpris |