Konstnär född 1962
"Befälet"
Signerad a tergo: Cecilia Sikström
Daterad: 2020
Ej ramad.
Mått på duk: 137 x 115 cm
Cecilia Sikström Oil on canvas
Artist born: 1962
"Command"
Signed a tergo: Cecilia Sikström
Dated: 2020
Not framed.
Dimensions of canvas: 137 x 115 cm
Condition report: No remarks
43 000 SEK | 2020-04-08 12:48 |
42 000 SEK | 2020-05-01 15:12 |
35 000 SEK | 2020-05-01 15:08 |
30 000 SEK | 2020-04-30 13:59 |
24 000 SEK | 2020-04-22 09:15 |
550 SEK | 2020-04-21 22:19 |
450 SEK | 2020-04-21 21:56 |
150 SEK | 2020-04-21 11:58 |
100 SEK | Start price |