"Helena Elisabets kyrkan Gammlia Umeå"
Signerad: Åke Pettersson-Nåw
Numrerad: 129/310
Mått bildyta: 28 x 20 cm
Konditionsrapport: Fläckar på passepartout, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Color lithograph
"Helena Elizabeth's Church Gammlia Umeå"
Signed: Åke Pettersson-Nåw
Numbered: 129/310
Dimensions of image area: 28 x 20 cm
Condition report: Stains on passepartout, minor wear on frame, no other remarks.
2 000 SEK | 2020-05-01 15:20 |
1 900 SEK | 2020-05-01 15:20 |
1 600 SEK | 2020-05-01 15:16 |
1 000 SEK | 2020-05-01 10:56 |
450 SEK | 2020-04-21 12:47 |
400 SEK | 2020-04-21 11:00 |
250 SEK | 2020-03-20 16:03 |
100 SEK | Startpris |