Konstnär född: 1922
"Umeå"
Signerad med blyerts: Clara Salander
Numrerad: 150/225
Daterad: 1980
Mått bildyta: 31 x 26 cm
Clara Salander Color Lithograph
Artist born: 1922
"Umeå"
Signed with pencil: Clara Salander
Numbered: 150/225
Dated: 1980
Dimensions image area: 31 x 26 cm
Condition report: No remarks
300 SEK | 2020-04-08 11:50 |
250 SEK | 2020-05-01 14:51 |
100 SEK | Startpris |