Kustlandskap
Signerad: Roland S
Numrerad: 7/310
Mått bildyta: 48 x 27 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Roland Svensson 1910-2003 Color lithograph
Coastal Landscape
Signed: Roland S
Numbered: 7/310
Dimensions image area: 48 x 27 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
350 SEK | 2020-04-28 20:03 |
300 SEK | 2020-05-01 14:07 |
150 SEK | 2020-04-24 22:18 |
100 SEK | 2020-03-19 11:11 |
100 SEK | Startpris |